Dátum: 10. 03. 2020

Úprimnú sústrasť

Úsmev, lásku, rodinu, svojich blízkych, šport a Taekwondo mali Feri a Manda nadovšetko v srdci. Feri vždy pozitívny k športu, Manda vždy nápomocná a tolerantná. Ľudia na ktorých sa nezabúda a nikdy nezabudne. Ostávajú nám v srdciach.

Ešte aj dnes s úsmevom s generálnym sekretárom ITF pánom Lobodom spomíname, ako sme spolu začínali, ako nás Feri vozil na Fabii po celom Poľsku a iných krajoch Európy. Manda nás stále s úsmevom a podporou vyprevádzala. Vždy bolo veselo, aj keď ťažko. Ďakujeme Vám, že vďaka Vám sme tam, kde sme, máme úroveň, máme zväz. Nikdy nezabudneme.

Ladislav Huňady
prezident SZTKD ITF

"Ich príbeh je o láske až za hrob. Ich bytie tu je o oslave života. Boli tu vždy pre nás, veselí, nápomocní, plní lásky, porozumenia, podpory, radosti, šťastia. Mali veľké srdcia. Milovali každú bytosť a ukazovali nám cestu. Pomáhali každému ako najlepšie vedeli. Všetko je ale pominutelné. Sú v tých najlepších rukách. Jeden bez druhého nedokázali žiť. Milujeme Vás a s pokorou prijímame Vašu vôľu a vôľu Pána Ježiša Krista a božej rodiny. Ďakujeme Vám za všetko. S láskou a svetlom, s láskou a objatím.

Kto ste ich poznali venujte im spomienku v láske.

My parents pass away. We ❤️ you forever."

Martina Lenhardtová

« Späť

26th Senior and 17th Junior European Taekwon-Do Championships

20. - 23.10.2011,
BRATISLAVA - SLOVAKIA

www.sztkd-itf.sk/euros2011/

TAEKWON-DO ITF EUROPEAN OPEN CUP 2010

EUROPEAN OPEN CUP 2010

21. - 24. 10. 2010, SIBAMAC ARENA, BRATISLAVA - SLOVAKIA

» General Info
» Výsledky
www.euopencup.sk

SLOVENSKÝ ZVÄZ TAEKWON-DO ITF ORGANIZÁTOR 13.JUNIORSKÝCH a 22.SENIORSKÝCH MAJSTROVSTIEV EURÓPY

27.-29. 4. 2007 POPRAD VYSOKÉ TATRY POPRAD ARENA

» Viac informácií

Štatistika návštevnosti

TOPlist